נופש חברה

מעוניינים להעניק לעובדים שלכם חוויית גיבוש מפנקת ומטעינת מצברים? בתלמה Events נארגן עבורכם נופש חברה מושלם בארץ או בחו"ל, שהעובדים שלכם לא ישכחו לאורך שנים. נופש חברה הוכח כתורם לאפקטיביות של העובדים ולשביעות רצונם ממקום העבודה. פעילות מהנה ומשותפת תגביר את המוטיבציה והאנרגיות שלהם ותשפר יצירתיות ופריון. אירוע החברה הקרוב הוא ההזדמנות שלכם לעודד הפנמה של ערכי החברה ועבודת צוות באווירה מהנה של חופש וכיף.

נופש חברה שהופך עובדים ליעילים יותר ומרוצים יותר
למומחי התיירות של תלמה Events ניסיון עשיר בארגון נופשי חברה בארץ ובחו"ל. בין אם תבחרו ביום כיף או בטיול עובדים בן כמה ימים, נבנה עבורכם חוויית גיבוש שלא תישכח ופעילות שתעניק לעובדים פינוק.
המשימה שלנו היא למלא אחר השאיפות שלכם בחשיבה יצירתית וחדשנית, בגמישות מחשבתית ובמצוינות בלתי-מתפשרת, עד לשביעות-רצונכם המלאה. בין נופים יפים – באזורים ירוקים או מרבדים מדבריים, נגבש עבורכם פעילות משותפת, מרתקת ומאתגרת, עם הרבה כיף והומור וכמובן תפריט איכותי.

דואגים לכל פרט
את המומחיות שלנו פיתחנו בדקדקנות במשך שנים ארוכות, במהלכן ביקרנו בעשרות מדינות, זירות אירוע ומקומות מרתקים, ולמדנו להשתמש בכל הידע והניסיון שלנו כדי להעניק לעובדים שלכם חוויות מרגשות. אנחנו מחויבים להצלחת נופש החברה שלכם בכל היבט אפשרי – בהשקעה, באכפתיות, בזמינות מלאה ובתשומת לב לפרטים הקטנים ביותר (כמו איזו עוגייה תוגש בקפה של אחר הצהריים – פרט קטן אבל חשוב!). נדאג לכל שלבי האירוע – מהרעיון ועד ליישום, כולל טיפול בסידורי הקרקע, בתי המלון וההעברות ונחסוך מכם את כל הדאגות כדי שנופש החברה שלכם יהיה מושלם וממלא מצברים גם עבורכם, המארגנים.

הנה מה שהלקוחות שלנו מספרים על נופשי החברה של תלמה Events.
מתכננים נופש חברה שיקפיץ לעובדים שלכם את המוטיבציה? צרו עמנו קשר.