ניהול תיק נסיעות

בתלמה עוזרים לכם לממש יעדים עסקיים מהר יותר, אנחנו עושים זאת באמצעות ניהול אחראי ויצירתי של תיק הנסיעות בחברה בהתאמה מוחלטת לצרכים העסקיים, לשינויים הדינמיים ולתקציב הנסיעות. עם ליווי אישי וחדשנות טכנולוגית נסייע לכם להגביר את יעילות תוכנית הנסיעות, לחסוך זמן ולהפחית את ההוצאות על טיסות ומלונות ואפילו לייצר עודף מהתקציב.

כמו בכל מערכת יחסים מוצלחת, הסוד הוא להכיר טוב את הפרטנר שלך ולהיות שם בשבילו בכל זמן ובכל תנאי. אנחנו מבינים את ההתמודדות והמורכבות הכרוכות בארגון נסיעות מרובות ומכירים לעומק את הלקוחות שלנו, את הצרכים העסקיים שלהם ואת כל מה שחשוב להם. יחד נעבוד ונביא את הניסיון והקשרים שצברנו בעשרות שנים של מחויבות ומקצוענות, כדי שתשיגו תוצאות ותעמדו ביעדים.

לקבל את המקסימום על הוצאות הנסיעה

• נתאים לחברה צוות סוכנים מנצח שילווה אתכם ויטפל בכל צורכי הנסיעות והחופשות של העובדים 24 שעות ביממה. הסוכנים המדופלמים שלנו
יצליחו להפתיע אתכם בכל פעם מחדש.
• נשפר תפוקות ונייעל את תוכנית הנסיעות. אין לכם תוכנית נסיעות? נבנה לכם תוכנית מתאימה.
הקשרים שלנו – החיסכון שלכם:
נשתמש בכוח הקניה של תלמה וננהל משא-ומתן עם ספקי תעופה, מלונות ורכב כדי להשיג לכם מחירים ייחודיים ותנאים משתלמים.
• נייצר דוחות נסיעה שוטפים שיאפשרו לכם לדעת בכל רגע נתון מהי תמונת המצב של הוצאות הנסיעה.
• נערוך מפגשים תקופתיים וננתח את דוחות הנסיעה כדי לעזור לכם לאכוף את מדיניות הנסיעות, לשלוט בהוצאות ולזהות הזדמנויות לחיסכון בעלויות.
• נעמיד לרשותכם את המערכות הטכנולוגיות שעוזרות לנו לנהל טוב יותר את הנסיעות ומייצרות תוצאות עסקיות.
• נערוך הדרכות לאחראים על הנסיעות בחברה: עולם הנסיעות דינמי ויש לו חוקים ותקנות משלו. חשוב לנו להעניק לכם ידע מקצועי ומעשיר כדי
לאפשר לכם הבנה מלאה של תוכנית הנסיעות.

ניהול אחראי של תיק הנסיעות יכול לחסוך עד 20 אחוזים בשנה מעלויות הנסיעה. צרו עמנו קשר כדי לשמוע כיצד.