טכנולוגיה מנצחת

טכנולוגיה מתקדמת וחדשנות הן חלק בלתי נפרד מסביבת העבודה בתלמה: סוכני הנסיעות שלנו עושים שימוש בכלים טכנולוגיים, המאפשרים להעניק שירות איכותי ופתרונות יצירתיים בתנאים ובמחירים הטובים ביותר. הם מטמיעים מערכות מתקדמות בחברות המעוניינות לקחת חלק פעיל בארגון וניהול הנסיעות של העובדים.

בתלמה מבינים כי הטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מהנוסע העסקי בעידן הדיגיטלי: אנחנו משקיעים רבות בפיתוח מערכות טכנולוגיות, יחד עם בתי תוכנה מובילים בארץ ובעולם, כדי לספק ללקוחותינו את הטכנולוגיה העדכנית ביותר הקיימת בשוק התיירות העולמי.
המערכות הטכנולוגיות שלנו מאפשרות ללקוחותינו ליהנות מייעול תהליכי הנסיעה, מחיסכון במאמץ וזמן, מתפוקות מוגברות וכמובן מחיסכון משמעותי בעלויות. יחד עם התמיכה, היצירתיות וההתמדה של סוכני תלמה, הן יסייעו לכם להגיע מהר יותר לכל יעד עסקי, בכל מובן אפשרי.

ניהול נסיעות אונליין – מהיר, יעיל וחסכוני

TALMA ONLINE – מערכת Travel Booking – פיתוח עצמאי של תלמה. פלטפורמת ONLINE להזמנת בתי מלון המאגדת הסכמים מול כ-400,000 מלונות בעולם ומחוברת ישירות לכעשרה ספקי בתי מלון בינלאומיים. המערכת תומכת בכלל הזמנות בתי המלון של סוכני הנסיעות ושל תלמה FIT, החטיבה המסחרית של החברה, ומאפשרת ללקוחותינו לבצע הזמנה ישירה של מלון בקלות ובמהירות.

Egencia Hotel Only – מבית קונצרן התיירות Expedia ומעצמה טכנולוגית בפני עצמה. הזמנת חדרים ביותר מ-200,000 מלונות מובילים בעולם. מחירים אטרקטיביים השמורים ללקוחות תלמה מתוקף הייצוג הבלעדי בישראל של Egencia. המערכת מאפשרת ללקוחות תלמה גישה למגוון עצום של מוצרי תיירות של ספקים בינלאומיים, ביניהם expedia , Classic vacations, elong, hotwire, tripadvisor, hotel.com, SeatGuru, Mobiata, Orbitz.

E-Global ו- ODAMIGO – מערכות גלובליות המאפשרות ללקוחותינו ליהנות ממחירי נקודות המוצא של כרטיסי טיסה ביותר מ-80 נקודות ברחבי העולם, מתוקף השותפויות וההסכמים של תלמה עם ספקי תעופה ותיירות בינלאומיים. המערכות מאפשרות הזמנה וכרטוס אוטומטיים באמצעות חיבור ישיר לסוכני תלמה.

מערכות GDS (GLOBAL DISTRIBUTION SYSTEMS), SABRE ,AMADEUS , TRAVELPORT – הזמנת טיסות, מלונות, רכב ומוצרים נלווים בענף התיירות. המערכות מאפשרות לשפר בכל רגע נתון את מחירי ההזמנות וכוללות בין השאר מערכות QA, ניטור פרטני של כל הזמנה וניטור תנועת נוסעים בזמן אמת.

מערכות ניהול נסיעות: שליטה ובקרה על תהליכי העבודה
סוכני תלמה עושים שימוש במספר מערכות ניהול נסיעות ואף מטמיעים אותן בחברות תוך ליווי תהליך ההטמעה ומתן תמיכה: מערכת Online Booking של Egencia (Expedia), ComBtas, Get There מבית סייבר, CYTRIC, AeTM מבית אמדאוס, Concur, ועוד. המערכות מאפשרות בין השאר:
• ניהול ומעקב אחר רמת ההוצאות
• אכיפת נוהלי נסיעות (TRAVEL POLICY)
• ניהול רכש וזמינות לנוסע העסקי מכל מקום בעולם

מערכות הפקת דו"חות ניהול ממוקדים: גישה ישירה למידע בכל רגע נתון
• מעקב, בקרה וניתוח מפולח ומדויק של דפוסי נסיעות
• דו"חות חיסכון פיננסיים (SAVING REPORT) לשליטה בתקציב ואיתור הזדמנויות לחיסכון בעלויות

בקרת עלויות: קבלת המחירים המשתלמים ביותר
• מנועי חיפוש בפריסה גלובלית המאפשרים לקבל בכל רגע נתון את מחירי הטיסות המשתלמים ביותר
• כלים טכנולוגיים לאופטימיזציה של מחירים המנטרים שינויי מחיר של מלונות וטיסות גם לאחר כרטוס או ביצוע הזמנה, בהם HOTELMIZE –
פלטפורמת ניטור ובקרת תנודות מחירי בתי-מלון המשמשת את סוכני תלמה ומאפשרת להוזיל את מחיר המלון עד לרגע כניסת הלקוח לבית המלון.

מערכות SOS: לדעת שהנוסעים בטוחים
• מערכות SOS לניטור תנועת כלל הנוסעים בחברה בכל רגע נתון ובזמן אמת
• הצגת נתונים בזמן אמת של מצב כל נוסע ומיקומו