סוכני הנסיעות שלנו

בתלמה תיירות עושים בשבילכם כל מה שצריך כדי שנסיעת העסקים תצא בזמן ותעבור בהצלחה:
עצרנו מטוס למען פגישה חשובה
הוצאנו מהמיטה קונסול של מדינה בשביל להשיג ויזה שאף אחד אחר לא הצליח
הערנו לקוחות שלא הצליחו להתעורר לטיסות לילה

סוכני הנסיעות של תלמה הם מקור גאוותנו: הנבחרת שלנו מורכבת ממומחי התיירות הטובים בישראל – כולם ותיקים, מקצועיים ומנוסים; רובם ניהלו בעבר סוכנויות נסיעות ובחרו להצטרף לבית החם והמקצועי של תלמה.

כשמכירים את הפרטנר שלך מצוין, מצליחים להיות תמיד צעד אחד לפניו
סוכני תלמה מומחים בניהול נסיעות ומצטיינים במערכות יחסים. הם יכירו אתכם מצוין ויעמדו לרשותכם 24/7, זמינים עבורכם יום ולילה, לאורך כל ימי השנה, גם בחגים ובמועדים מיוחדים. הם יעבדו קשה כדי להעניק לכם שירות מוקפד, מסור ומקצועי, ביצירתיות והתמדה.

המאמץ להשיג את התנאים והמחירים הטובים ביותר הוא ב-DNA שלנו (אנחנו תמיד שואפים להשיג את המחיר המשתלם ביותר – וגם מצליחים). אבל מה שבאמת מייחד את הסוכנים שלנו הוא השירות האישי, האכפתיות והדאגה לכל הפרטים הקטנים שמסביב לטיסה, למלון ולרכב – ללא תוספת עלויות. במילים אחרות, כל מה שיהפוך את חוויית הנסיעה לנוחה ומפנקת:

• נתאים את מסלול הנסיעה ואת הטיסות בדיוק מרבי לצרכים הספציפיים ולהעדפות שלכם
• נעזור לכם לצבור נקודות במועדוני תעופה ונפעל לשדרוג המעמד ככל הניתן
• נמזער עלויות ולרוב נצליח לבטל אותן לגמרי במקרים של הוספת כבודה, עודף משקל, שדרוג מקומות במטוס, ביטול/שינוי הזמנת טיסה או מלון וכד'
• נכניס אתכם לטרקלין העסקים כדי שתוכלו לסיים לעבוד או לנוח לפני הטיסה
• נדאג שנציג חברת התעופה יחכה לכם בשדה
• נשיג לכם ויזות במהירות מקסימלית ונבצע עבורכם שליחויות דחופות

הניסיון שלנו מלמד שקשר אישי, היכרות מצוינת והבנה של כל מה שחשוב לכם, הם שעושים את ההבדל ומאפשרים ללקוחות לסמוך עלינו. אנחנו לא מכירים דרך אחרת.
זקוקים לניהול נסיעות שידאג לכם 24 שעות ביממה?