נסיעות עסקים

לישון טוב בלילה ולהיות פנוי לעסקים. בתלמה לוקחים את העסקים שלכם לכל מקום בעולם, בכל זמן ובתנאים שחוסכים לכם בתקציב הנסיעות. המומחיות שלנו היא ניהול נסיעות חכם, מהיר ויצירתי, כזה שדואג לכל פרט וצורך של הנסיעה ומשאיר לכם ראש שקט ופנוי לעסקים.

אנחנו מטפלים בכל צורכי הנסיעה של מאות חברות וארגונים בארץ ובעולם, ומסייעים לנהל את הנסיעות טוב יותר, באופן חסכוני ויעיל. זה מה שאנחנו עושים מדי יום ולילה, כבר 30 שנים – מובילים את שוק הנסיעות הישראלי ברמת שירות מהגבוהות בארץ ובעולם.


ליווי צמוד, קשר אישי

אנחנו מכירים את הלקוחות שלנו מצוין ומבינים בדיוק מה חשוב לכם. לוחות זמנים דינמיים, מסלולי נסיעה מורכבים והתמודדות יצירתית עם שינוים פתאומיים הם המומחיות שלנו וזו הסיבה שלקוחותינו סומכים עלינו.


כוח קניה עוצמתי

הקשרים שלנו עם ספקי תיירות בארץ ובחו"ל, יחד עם הפריסה הגלובלית וההסכמים עם שותפים בינלאומיים מובילים, מאפשרים לנו לספק לכם שירותי נסיעות ותיירות בכל מקום בעולם, בתנאים מועדפים ובמחירים מנצחים שרק אנחנו בתלמה יכולים להשיג.


טיסות

הסוכנים שלנו מכירים את כל הכוכביות הקטנות ויודעים איך לספק לכם את התנאים והמחירים המשתלמים ביותר. כמי שמדורגים בעשיריה המובילה של חברות הנסיעות, יש לנו עדיפות בקבלת מקומות מועדפים ושדרוגי מחלקות.


מלונות והשכרת רכב

מערכת תלמה Online תחבר אתכם עם יותר מ-400,000 בתי-מלון וחברות השכרת רכב בחו"ל, במחירים תחרותיים. כנציגים בישראל של Egencia, קונצרן הנסיעות העולמי מבית Expedia, נאפשר לכם ליהנות גם מתנאים מיוחדים ב-200,000 מלונות בכל העולם.


טיפול בכל סידורי הקרקע

תלמה FIT, מחלקת סידורי הקרקע של תלמה תיירות, תטפל עבורכם בכל סידורי הלינה, הרכב,  ושאר שירותים מסחריים.


מסביב לשעון

אנחנו מלווים ותומכים 24 שעות ביממה, אבל פיתרון משברים ושינויים פתאומיים הם המומחיות המיוחדת שלנו. אנחנו יודעים לתת להם מענה בזמן אמת.


פריסת שירותים חובקת עולם

הסניפים של תלמה בעולם מספקים שירותים אקסקלוסיביים 24/7. בכל מקום בעולם שבו אתם נמצאים, אנחנו שם בשבילכם.


כלים טכנולוגיים לניהול ובקרה

המערכות הטכנולוגיות המתקדמות של תלמה יסייעו לכם להגיע מהר יותר לכל יעד עסקי – בכל מובן אפשרי.


אירועים, כנסים, טיולי תמריץ

תלמה Events, חטיבת האירועים והכנסים של תלמה, תתכנן, תארגן ותנהל עבורכם אירועים מעבר לכל מה שתוכלו לדמיין.

רוצים לקחת את נסיעות העסקים למקום טוב יותר? לא צריך לנסוע רחוק או להזמין כרטיסים. מספיק לשתות איתנו קפה.