טיולי קונספט

טיולי קונספט – ליהנות ולהתרגש מהתחביב האהוב עליכם

גלישה בקריביים, אמנות ברומא, קולינריה בריביירה הצרפתית, שווקים בסין או רפטינג בירדן:

לנו בתלמה Events יש מענה לכל תחום ונושא שמלהיב אתכם ומוניטין של שנים ביצירת טיולי קונספט מדויקים בארץ ובחו"ל, שיאפשרו לכם ליהנות ולהתרגש מהתחביב האהוב עליכם.

טיולי קונספט הם מהדרכים המרתקות והיצירתיות ביותר לחוויה שכל-כולה מסע ממוקד בתחום עניין ספציפי. טיולים סביב נושא אחד כמו היסטוריה, גיאוגרפיה, צילום, ארכיטקטורה, או קולינריה, יעניקו למשתתפים חוויה מעמיקה ומלהיבה, שתקפיץ את היצירתיות והמוטיבציה, תגדיל את התפוקות ותוביל לרווחיות גבוהה יותר של החברה שלכם.

חוויה שלמה סביב הנושא שאתם אוהבים
אנחנו בתלמה Events יודעים לבנות טיול נושא חווייתי בארץ ובחו"ל עם עולם תוכן שלם סביב התחום שאתם אוהבים. הפעילות ממוקדת ברעיון ספציפי ומאופיינת בתכנים חווייתיים ומעמיקים עם אנשים בדיוק כמוכם, המחפשים להפגיש בין הריגוש והתחביב המשותף, בלי "הפרעות" מיותרות.

המומחיות שלנו היא בחיבור של הנושא המועדף עליכם עם יעד קסום ומפתיע: אוהבים אוכל אוריינטלי?  ניקח אתכם לטיול שווקים בסין; חובבי מוסיקה קלאסית? מה דעתכם על מסע מוסיקלי בלייפציג?

איך זה עובד? 

  • את הידע והמקצועיות שלנו נביא אל הפגישה הראשונה לבחירת נושא הטיול שמדבר אליכם
  • נציע רעיונות יצירתיים ביעדים ומקומות בהם לא התנסיתם, בהתאם להעדפות, לדרישות ייחודיות, לתקציב ולתחומי העניין
  • נרכיב תוכנית פעילות חווייתית ומרתקת לכל אחד מימי הטיול שתעניק גירוי תרבותי, חברתי ואינטלקטואלי
  • נדאג לכל הלוגיסטיקה ברמת ביצוע דקדקנית ובלתי-מתפשרת – טיסות, מלונות, העברות, אטרקציות, אוכל טוב ועוד, במחירים אטרקטיביים ובתנאים משתלמים שרק אנחנו בתלמה יודעים להשיג
  • נלווה אתכם מתחילת טיול הנושא ועד סופו כדי לוודא שהכל מתנהל על הצד הטוב ביותרהנה מה שהלקוחות שלנו מספרים על טיולי הקונספט של תלמה Events רוצים שהתחום האהוב עליכם יהיה האתגר הבא שלנו? צרו עמנו קשר ונארגן עבורכם טיול קונספט חווייתי ברמות שלא דמיינתם