אירוע מסיבת פורים השנתית 2019

כמיטב המסורת גם השנה התקיים אירוע מסיבת פורים השנתית של חברת תלמה. אל האירוע שהתקיים במועדון הבארבי בתל אביב, הגיעו עובדי חברת תלמה, שותפים עסקיים, לקוחות ובכירים נוספים מענף התיירות.

האירוע החל בשעה 21:00, בקוקטייל חגיגי שכלל בר משקאות עשיר, דוכני אוכל מפנקים, תזמורת ג'אז. אט אט התקבצו האורחים במיטב תחפושות ובאווירה פורימית שמחה ומהנה.

החלק האמנותי של האירוע כלל להקת "סופרגרופ" מיוחדת בראשותם של יובל בנאי ושלומי ברכה מלהקת משינה, אליהם הצטרפו ג'נגו, גבע אלון, חמי רודנר, אהוד בנאי וכמובן מנכ"ל והבעלים של תלמה נסיעות – ארז שמול. הלהקה ביצעה את מיטב הלהיטים של משינה ושל האורחים המכובדים ולפרקים יחד עם הקהל הגדול שנכח באירוע ולא הסתיר את התרגשותו.

ארז שמול, מנכ"ל ובעלים תלמה נסיעות, אשר פיקח ודאג באופן אישי להצלחת האירוע, נשא מספר מילים לפני החלק האמנותי, והדגיש כי הצלחת החברה והצמיחה שלה היא בזכות העובדים הנפלאים, השותפים האסטרטגיים ובדגש על האופי המיוחד של החברה ושימור ה-DNA של החברה. חברת תלמה תמשיך להשקיע בטכנולוגיות ובשותפויות מתחום התעופה והנסיעות ותמשיך להתחזק כקבוצה.

מיד לאחר מכן, הצטרף ארז שמול להופעות על הבמה ושר וניגן בגיטרה לצידם של יובל בנאי, שלומי ברכה, אהוד בנאי, חמי רודנר, ג'נגו וגבע אלון.

ללא ספק מדובר באירוע מוצלח במיוחד, נתראה בשנה הבאה!

0 (1) מסיבת פורים תלמה 2019 - 1 מסיבת פורים תלמה - ארז ויפעת 0 (2) מסיבת פורים תלמה 2019 - 3 מסיבת פורים תלמה 2019 - 2 מסיבת פורים תלמה 2019 - ארז שמול
<
>
מסיבת פורים של חברת תלמה נסיעות - אירוע שהפך למסורת